Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Проекти, які подали учні шкіл на Шкільний громадський бюджет 2021

 
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7
Проект №1 Троян Вікторія
Проект №2 Бучинський Ярослав
Проект №3 Павлишин Христина
Проект №4 Соф'ян Максим
Проект №5 Ковальчук Юлія
Проект №6 Анастасія Каплун
Проект №7 Лебідь Марія
Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8   
Проект №1 Іван Ящук
Проект №2 Оксана Січкарук
Проект №3 Валентина Верля
Проект №4 Олеся Гаврилюк
Тернопільська загальноосвітня школа № 10
Проект №1

Аметова Есма Діляверівна 

Проект №2

Левенець Тамара Святославівна  

Проект №3 Свісь Марко Русланович
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 імені Андрія Юркевича
Проект №1 Кармазь Анастасія
Проект №2 Буцій Вікторія
Проект №3 Кушнір Кіра
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18
Проект №1 Мельник Аня
Проект №2 Бугель Максим
Проект №3 Підперигора Каріна
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов 
Проект №1 Покиданець Ольга Ігорівна
Проект №2

Сидій Роман Васильович

Проект №3 Гаврилик Софія Сергіївна
Проект №4 Вороняк  Богдан
Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум Патріарха Йосифа  Сліпого»
Проект №1 Світлана Прокопович
Проект №2 Олійник Софія
Проект №3 Вікторія Буряк
Проект №4 Софія Тронка
ТНВК "Школа-Ліцей №6 ім. Назарія Яремчука" 
Проект №1 Христина Мартиняк
Проект №2 Софія Папірянська
Проект №3 Гудзь Наталя
Тернопільський ліцей №21-СМШ імені Ігоря Герети
Проект №1 Гаврилишин Владислав
Проект №2 Глюз Наталя
Проект №3 Мостовий Віктор
Проект №4 Лизун Анастасія
Номер та назва навчального закладу ТНВК «ЗОШ І-ІІІ ст. медичний ліцей №15»
Проект №1 Навасардян Артур
Проект №2 Пиріг Сергій
Проект №3 Уляна Уніят
Проект №4 Коваль Віталій
Проект №5 Генсьорський Антон
Проект №6 Балабан Назарій
Проект №7 Івасечко Софія
Проект №8 Крапівіна Олександра
Спеціалізована школа I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Проект №1 Снітинський Вадим
Проект №2 Ковдриш Анастасія
Проект №3 Гуцалюк Христина
Проект №4 Турецька Ольга
Проект №5 Гричух Софія
Тернопільський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - економічний ліцей №9 ім. І.Блажкевич”
Проект №1 Блюмер Яна
Проект №2 Ляшкевич Діана
Проект №3 Соломія Мороз
Проект №4 Путькалець Андрій
Проект №5 Дроб Олександр
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26
Проект №1 Матушевська Валентина
Проект №2 Савечко Анастасія
Проект №3 Христина Стандрет
Проект №4 Ілліч Аліна
Проект №5 Сокур Інна
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького
Проект №1 Бугера Юлія
Проект №2 Максим Гураль
Проект №3 Аліна Наконечна
ТНВК ШПЛ№2
Проект №1 Федорів Дарина
Проект №2 Спурза Христина
Проект №3 Мазуренко Вікторія
Проект №4 Вислоцька Анна-Марія
Проект №5 Гаврилюк Уляна
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28
Проект №1 Юлія Цимбал
Проект №2 Ямкова Єва
Проект №3 Христина Гусак
Проект №4 Шпак Соломія
Проект №5 Гук Вікторія
Тернопільська загальноосвітня школа № 14 імені Богдана Лепкого
Проект №1 Блишин Роман
Проект №2 Теслюк Андрій
Проект №3 Берланюк Віта
Проект №4 Бадовський Матвій
Проект №5 Юзва Юлія
Проект №6 Федоренко Діана
Проект №7 Станіславчук Поліна
Проект №8 Євчук Софія
Проект №9 Гарькава Ірина
Проект №10 Бідочко Вікторія
Проект №11 Сулима Ольга
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов
Проект №1 Кирилюк Тетяна
Проект №2 Рокуш Максим
Проект №3 Галамай Владислава
Проект №4 Мельничук Марта
Проект №5 Кирилшюк Тетяна
Тернопільська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів №27 імені Віктора Гурняка
Проект №1 Яремишин Тетяна
Проект №2 Сорока Яна
Проект №3 Бойко Захар
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24
Проект №1 Юрик Діана
Проект №2 Гуральчук Анастасія
 Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19
Проект №1 Безпалько Наталя
Проект №2 Поляк Богдан
Проект №3 Кузяк Валерій
Проект №4 Безпалько Наталя
Проект №5 Мних Остап
Проект №6 Коваленко Ксенія
Проект №7 Паляниця Софія
Тернопільська загальноосвітня школа №4
Проект №1 Тігран Залян
Проект №2 Наконечна Лілія
Проект №3 Жукова Анастасія
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Володимира Вихруща
Проект №1 Базар Софія
Проект №2 Гулій Валентина
Проект №3 Панашій Тарас