Графік проведення засідань постійних комісій Тернопільської міської ради у 2020 році

Відповідно до  п.4.2. регламенту сесії Тернопільської міської ради сьомого скликання: "Усі засідання Ради, її виконкому та виконавчих органів є відкритими, окрім засідань чи розгляду окремих питань, закритий розгляд яких передбачено законом. Засідання тимчасових контрольних комісій можуть проводитись закрито у порядку визначеному законом, комісія може прийняти рішення про закрите засідання. В окремих випадках згідно діючого законодавства відповідно до рішення комісії може бути проведене закрите засідання"

 

Назва комісії

Голова комісії

Час проведення

Місце проведення

Куратор комісії

Орієнтовний порядок денний засідань комісій

з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук
Олег
Андрійович

П’ятниця

21.08.2020р.  08:00

Зал засідань

Вихрущ Н.О.

 

з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов
Михайло
Раджепович

Середа
19.08.2020р.
16:00

Зелена кімната

Бабій К.С.

 

з гуманітарних питань

Місько
Володимир
Володимирович

Середа
19.08.2020 р.
15:00

Зал засідань

Харів Н.Т.

 

з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь
Іван
Федорович

Вівторок
18.08.2020р.  15:30

Зелена кімната

Вітик В.Б.

 

з  питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко
Галина
Орестівна

Вівторок

18.08.2020р.  14:30

Зал засідань

Вихрущ Н.О.

 

з питань містобудування

Паньків
Наталія
Миколаївна

Понеділок

17.08.2020р. 12:00

Зелена кімната

Чорна Ю.О.

 

Постійна комісія міської ради  з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

 

Гевко Г.О.

07.07.2020 р.

12:30

Сесійний зал

Бабій К.С.

Орієнтовний перелік

 

з гуманітарних питань

Місько
Володимир
Володимирович

Середа

24.06.2020 р.

15:00

Зал засідань

Харів Н.Т.

Орієнтовний перелік

з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов
Михайло
Раджепович

Середа

24.06.2020 р.

12:00

Зал засідань

Вишньовська К.С

Орієнтовний перелік

з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь

Іван

Федорович

Вівторок

23.06.2020р.  16:00

Зелена кімната

Вітик В.Б.

Орієнтовний перелік

з  питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко
Галина
Орестівна

Вівторок

23.06.2020р.  14:30

Зал засідань

Вихрущ Н.О.

Орієнтовний перелік

з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук
Олег
Андрійович

Вівторок

23.06.2020р.  12:00

Зал засідань

Вихрущ Н.О.

Орієнтовний перелік

з питань містобудування

Паньків
Наталія
Миколаївна

Четвер

18.06.2020р. 14:00

Зелена кімната

Чорна Ю.О.

Орієнтовний перелік

з гуманітарних питань

Місько

Володимир

Володимирович

Четвер

28.05.2020р.  15:00

Зал засідань

Вихрущ Н.О.

Орієнтовний перелік

з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук

Олег

Андрійович

Четвер

28.05.2020р.  09:00

Зал засідань

Вихрущ Н.О.

Орієнтовний перелік

з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов
Михайло
Раджепович

Середа

27.05.2020 р.

15:00

Зал засідань

Бабій К.С.

Орієнтовний перелік

з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь

Іван

Федорович

Вівторок

26.05.2020р.  15:00

Зелена кімната

Вітик В.Б.

Орієнтовний перелік

з  питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко
Галина
Орестівна

Вівторок

26.05.2020р.  14:30

Зал засідань

Вишньовська К.С.

Орієнтовний перелік

з питань містобудування

Паньків

Наталія

Миколаївна

Четвер

21.05.2020р. 14:00

Зал засідань

Чорна Ю.О.

Орієнтовний перелік

3 гуманітарних питань

Місько Володимир Володимирович

Вівторок

07.04.2020р.

12.00 год.

Зал засідань

Харів Н.Т

Орієнтовний перелік

З питань бюджету та фінансів

Ібрагімов
Михайло
Раджепович

Вівторок

07.04.2020р.

09.00 год.

Зал засідань

Вишньовська К.С.

Орієнтовний перелік

 

З питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко Галина Орестівна

Понеділок

06.04.2020р.

15.00 год

Зал засідань

Харів Н.Т.

Орієнтовний перелік

 

З питань місцевого самоврядування, законності,правопорядку,регламенту та депутатської діяльності

Климчук Олег Андрійович

П’ятниця

03.04.2020р.

14.00 год.

Зал засідань

Бабій К.С.

Орієнтовний перелік

 

з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов
Михайло
Раджепович

Вівторок
17.03.2020 р.
09:40

Зелена кімната

Вишньовська К.С.

Орієнтовний перелік

з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь

Іван

Федорович

Вівторок

17.03.2020р.  09:30

депутатська кімната

Вітик В.Б.

Орієнтовний перелік

з гуманітарних питань

Місько
Володимир
Володимирович

Вівторок

17.03.2020р.  09:30

Зал засідань

Вихрущ Н.О.

Орієнтовний перелік

з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук

Олег

Андрійович

Вівторок

17.03.2020р.  09:30

Каб.№38

Харів Н.Т

Орієнтовний перелік

з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов
Михайло
Раджепович

П’ятниця

13.03.2020р. о 08.30 год

депутатська

кімната

Харів Н.Т.

Орієнтовний перелік

з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук
Олег
Андрійович

П’ятниця

13.03.2020р.  08:00

депутатська кімната

 

Харів Н.Т.

Орієнтовний перелік

з гуманітарних питань

Місько
Володимир
Володимирович

Четвер

12.03.2020р.  15:00

депутатська кімната

Харів Н.Т.

Орієнтовний перелік

з питань містобудування

Паньків
Наталія
Миколаївна

Середа

11.03.2020р. 11:00

депутатська кімната

Чорна Ю.О.

Орієнтовний перелік

з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь

Іван

Федорович

Вівторок

10.03.2020р.  16:00

Зелена кімната

Вітик В.Б.

Орієнтовний перелік

з  питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко

Галина

Орестівна

Вівторок

10.03.2020р.  14:30

депутатська кімната

Харів Н.Т.

Орієнтовний перелік

з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов
Михайло
Раджепович

Четвер

05.03.2020 р.

12:00

депутатська кімната

Бабій К.С.

Орієнтовний перелік

Постійна комісія міської ради з питань містобудування

Паньків Н.М.

03.03.2020 р.

16:00

депутатська кімната

Чорна Ю.О.

Орієнтовний перелік

з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Климчук
Олег
Андрійович

П’ятниця 07.02.2020р.  08:00

депутатська кімната

Бабій К.С.

Орієнтовний порядок

з гуманітарних питань

Місько Володимир
Володимирович

Середа

05.02.2020р. 15:00

депутатська кімната

Харів Н.Т.

Орієнтовний порядок

з питань бюджету та фінансів

Ібрагімов
Михайло
Раджепович

Середа

05.02.2020р. 16:00

депутатська кімната

Бабій К.С.

Орієнтовний порядок

з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь

Іван

Федорович

Вівторок

04.02.2020р. 16:00

зелена кімната

Вітик В.Б.

Орієнтовний порядок

з  питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Гевко

Галина

Орестівна

Вівторок

04.02.2020р. 14:30

депутатська кімната

Харів Н.Т.

Орієнтовний порядок

з питань містобудування

Паньків
Наталія
Миколаївна

П’ятниця          

31.01.2020р. 10:00

депутатська кімната

Чорна Ю.О.

Орієнтовний порядок

з гуманітарних питань

Місько В.В.

31.01.2020р. 
11.00 год

Зал засідань

Вишньовська К.С.

Орієнтовний порядок

з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Зінь І.Ф.

30.01.2020р. 
16.00 год.

Зелена кімната

Харів Н.Т.

Орієнтовний порядок