Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

17.07.13

759 17 липня В.В.Стандрет

Про перенесення робочих днів у серпні 2013 року

З метою створення сприятливих умов для святкування свята Успення Пресвятої Богородиці та Дня міста, а також раціонального використання робочого часу, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно ст. 67 Кодексу законів про працю України, на підставі розпорядження Голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 09 січня 2013 року № 4-од «Про перенесення робочих днів у 2013 році» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Для працівників виконавчих органів міської ради у порядку і на умовах визначених законодавством перенести робочі дні з середи 28 серпня 2013 р. – на суботу 10 серпня 2013 року,

2.Рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій міста Тернополя перенести робочі дні відповідно до п. 1 даного рішення у порядку і на умовах, установлених законодавством, для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями.

 

760 17 липня В.В.Стандрет

Про виділення коштів

Для забезпечення вимог чинного законодавства України щодо захисту інформації з обмеженим доступом, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити 15000 (п'ятнадцять тисяч) гривень для виконання наукових, технічних, режимних вимог до роботи комплексного технічного захисту інформації за рахунок інших видатків (КФК - 250404, КЕКВ - 2240).

2.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно п.1 даного рішення.

 

761 17 липня В.В.Стандрет

Про виділення коштів

У зв’язку з відзначенням державних свят, ювілейних та знаменних дат, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити 31000 (тридцять одну тисячу) гривень для виготовлення відзнак міської ради за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських та інших організацій та заходів (КФК - 250404, КЕКВ - 2210).

2.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно п.1 даного рішення.

 

762 17 липня Г.М.Денисюк

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17.04.2013р. №410 “Про затвердження реєстрів”

Відповідно до рішенням міської ради від 16.12.2011 року № 6/16/41 «Про програму підтримки громадських організацій, забезпечення святкових та офіційних заходів на 2012-2015рр.», враховуючи пункт 7 рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 17.04.2013р. №410 “Про затвердження реєстрів”, з метою задоволення потреб замовників щодо якості надання неадміністративних послуг, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток 2 до рішення виконавчого від 17.04.2013р. №410 “Про затвердження реєстрів”:

1.1.Включити в реєстр наступну неадміністративну послугу: - «Н-5-02 – Надання фінансової допомоги на статутну діяльність громадських організацій».

2.Для неадміністративної послуги шифру Н-5-02 в графі «Назва виконавчого органу» читати «Відділ обліку та фінансового забезпечення».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами.

 

763 17 липня В.Й Бесага

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 24.12.2009 р. №2051 «Про розгляд звернення ТОВ «Тернопільська виробнича біологічна лабораторія» з питань будівництва за адресою вул. Бригадна, 14»

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Тернопільська виробнича біологічна лабораторія», подані матеріали, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» (із змінами згідно з Законом), виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміну в містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки за адресою вул. Бригадна, 14, наданих товариству з обмеженою відповідальністю «Тернопільська виробнича біологічна лабораторія» рішенням виконавчого комітету міської ради від 24.12.2009 р. №2051, в яких в пункті 5 взамін «27 метрів» читати: «до 37 (тридцяти семи) метрів» та в абзаці про термін дії містобудівних умов та обмежень вилучити фразу «на протязі 5 років до завершення будівництва 2014 р.».

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Камінського.

 

764 17 липня О.О.Марушій

Про надання соціального статусу малолітній дитині


765 17 липня О.О.Марушій

Про встановлення опіки над майном неповнолітньої дитини

Рішення втратило чинність відповідно до рішення ВК від 05.11.2014р. № 1072


766 17 липня О.О.Марушій

Про влаштування малолітньої дитини

767 17 липня О.О.Марушій

Про надання дозволів неповнолітній дитині на укладання договорів купівлі-продажу частин квартир


768 17 липня О.О.Марушій

Про надання дозволів неповнолітній та малолітній дитині на укладання договорів купівлі-продажу частин квартир

п.5 викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 25.12.2013р. №1376


769 17 липня О.О.Марушій

Про надання дозволу неповнолітній дитині на укладання договору купівлі-продажу частини квартири

 

770 17 липня К.В.Калуш

Про офіційний сайт міської ради

Відповідно до ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації» та з метою забезпечення прозорості та інформаційної відкритості діяльності Тернопільської міської ради, її виконавчих органів, громадського обговорення та оцінки процесів розпорядчих документів міського голови, міської ради та її виконавчих органів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити Положення про офіційний веб-сайт Тернопільської міської ради за адресою www. http://rada.te.ua/ в новій редакції згідно з додатком (додається).

2.Рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради №1535 від 17.10.07р. «Про офіційний сайт міської ради» вважати таким, що втратило чинність.

3.Відділу обліку та фінансового забезпечення проводити оплату робіт з технічного обслуговування офіційного сайту Тернопільської міської ради.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Калуш К.В.

 

771 17 липня В.Й Бесага

Про розгляд звернення Тернопільської філії ПАТ «Свемон - Волинь» з питань погодження виконаного перепланування приміщень гуртожитку за адресою вул. М. Коцюбинського, 5а.

Розглянувши звернення Тернопільської філії ПАТ «Свемон - Волинь», представлений проект відповідності діючим Державним будівельним, санітарним і пожежним нормам виконаного перепланування та стану конструкцій приміщень гуртожитку малочисельних сімей за адресою вул. М. Коцюбинського, 5а у м. Тернополі, виконаний КП «Місто», керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради, ВИРІШИВ:

1.Погодити Тернопільській філії ПАТ «Свемон - Волинь» виконані перепланування приміщень гуртожитку за адресою вул. М. Коцюбинського, 5а, згідно з проектом відповідності діючим Державним будівельним, санітарним та пожежним нормам виконаного перепланування та стану конструкцій приміщень гуртожитку малочисельних сімей за адресою вул. М. Коцюбинського, 5а у м. Тернополі.

2.Доручити міській комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків розглянути можливість приватизації житлових приміщень у гуртожитку вказаному в п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Камінського, В.В. Стемковського.

 

772 17 липня В.Й Бесага

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 30.11.2011 р. №2033 «Про погодження перепланувань приміщень гуртожитку для малочисельних сімей за адресою проспект Степана Бандери,74»

Розглянувши лист відділу квартирного обліку та нерухомості Тернопільської міської ради, враховуючи рішення міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків від 31.01.2013 р., представлені матеріали про відповідність діючим Державним будівельним, санітарним і пожежним нормам виконаного перепланування та стану конструкцій приміщень гуртожитку для малочисельних сімей за адресою проспект Степана Бандери, 74, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про основи містобудування», виконавчий комітет міської ради, ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в п.1 рішення виконавчого комітету міської ради від 30.11.2011 р. №2033 «Про погодження перепланувань приміщень гуртожитку для малочисельних сімей за адресою проспект Степана Бандери,74» і вилучити з тексту «№112, №227».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Камінського, В.В. Стемковського.

 

773 17 липня В.Й Бесага

Про роботу управління містобудування, архітектури та кадастру

Заслухавши звіт начальника управління містобудування, архітектури і кадастру Бесаги Василя Йосиповича, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника управління містобудування, архітектури і кадастру Бесаги Василя Йосиповича про роботу управління містобудування, архітектури і кадастру взяти до відома (додається).

2.Начальнику управління містобудування, архітектури і кадастру:

2.1.Вжити заходів щодо належного виконання доручень виконавчого комітету від 17.07.2013р.

2.2.Доповісти про усунення недоліків в роботі підпорядкованого управління до 01.11.13р.

 

774 17 липня К.В.Калуш

Про роботу відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Заслухавши звіт начальника відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Калуш Катерини Вікторівни, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Звіт начальника відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Калуш Катерини Вікторівни про роботу відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації взяти до відома (додається).

 

775 17 липня І.Г.Мединський

Про роботу управління транспорту, комунікацій та зв’язку

Заслухавши звіт начальника управління транспорту, комунікацій та зв’язку Мединського Ігора Григоровича, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника управління транспорту, комунікацій та зв’язку Мединського Ігора Григоровича про роботу управління транспорту, комунікацій та зв’язку взяти до відома (додається).

2.Начальнику управління транспорту, комунікацій та зв’язку вжити заходів щодо належного виконання доручень виконавчого комітету від 17.07.2013р.

 

776 17 липня Б.В.Ясеновський

Про організацію торговельного обслуговування з нагоди проведення музичного фестивалю «Файне місто»

З нагоди проведення музичного фестивалю «Файне місто», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення міської ради від 15.11.2011р. №6/5/11 «Про надання повноважень», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Організувати торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами, в тому числі алкогольними та слабоалкогольними напоями, 20-21 липня 2013р. на острові «Чайка» та центральній алеї парку ім. Т. Шевченка згідно дозвільних документів, що є підставою для здійснення суб’єктами господарювання господарської діяльності у сфері торгівлі.

2.Комунальному підприємству «Об’єднання парків культури та відпочинку м. Тернополя» забезпечити електропостачання об’єктів торгівлі, прибирання території організації торгівлі та вивезення відходів.

3.Управлінню торгівлі, побуту та захисту прав споживачів видати перепустки суб’єктам господарювання, які будуть здійснювати торгівлю, на в’їзд на територію парку ім. Т. Шевченка.

4.Міському відділу УМВС України в Тернопільській області та управлінню муніципальної поліції в межах наданих повноважень забезпечити дотримання вимог чинного законодавства та рішень міської ради під час проведення торгівлі.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Камінського.

 

777 17 липня Б.В.Ясеновський

Про демонтаж об’єкта літньої торгівлі

Враховуючи скарги мешканців будинків по вул. Золотогірській, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення виконавчого комітету від 14.12.2011р. №2106 «Про порядок погодження розміщення об’єктів літньої торгівлі на території міста Тернополя» (зі змінами та доповненнями), виконавчий комітет ВИРІШИВ:

1.Управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, містобудування, архітектури та кадастру, відділу земельних ресурсів організувати і провести роботи по демонтажу об’єкта літньої торгівлі – літнього майданчика по вул. Золотогірській ФО-П Дячун О.Я.

2.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця», «Міськшляхрембуд» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу об’єкта літньої торгівлі, вказаного у п.1 даного рішення.

3.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання об’єкта літньої торгівлі від електропостачання.

4.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

4.1.Вжити всіх належних заходів по приведенню місця, на якому розташовувався об’єкт літньої торгівлі, до належного стану.

4.2.Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

5.Проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованого об’єкта літньої торгівлі комунальному підприємству «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» оформити відповідним актом.

6.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області.

7.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в газеті «Тернопіль вечірній».

8.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу об’єкта літньої торгівлі в термін до 24.07.2013р.

9.Визначити, що повернення демонтованого об’єкта літньої торгівлі здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

10.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.

 

778 17 липня О.О.Марушій

Про внесення змін у п.1 рішення виконавчого комітету від 05.06.2013р. №593 «Про надання дозволу на укладання договору дарування частини домоволодіння, де неповнолітня дитина має право користування житловим приміщенням»

779 17 липня О.О.Марушій

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де неповнолітня дитина має право користування житловим приміщенням

 

780 17 липня Б.М.Малимін

Про затвердження протоколу засідання громадської комісії з житлових питань

Розглянувши звернення громадян та клопотання керівництва і комітетів профспілок підприємств, організацій та установ, керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР»., затверджених постановою ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. №470, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Погодитись з пропозицією громадської комісії з житлових питань про зарахування на квартирний облік та надання квартир громадянам міста згідно поданих документів та даних про житлові умови сімей.

2.Затвердити протокол №7 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 26.06.2013 р. (додається).

 

781 17 липня М.Ф.Лесів

Про розгляд заяви гр. Яреми А.П. щодо виведення будинку з житлового фонду міста

Розглянувши заяву гр. Яреми Андрія Петровича (ід. номер …), подані матеріали, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

Вивести будинок за адресою проспект Степана Бандери,… реконструйований під відпочинково-оздоровчий комплекс, загальною площею 438,4кв.м., з житлового фонду міста.

 

782 17 липня О.П. Похиляк

Про Тернопільський дошкільний навчальний заклад №18

З метою підвищення рівня матеріально-технічного забезпечення Тернопільського дошкільного навчального закладу №18, запровадження сучасних методик навчання та виховання дітей, враховуючи звернення Благодійного фонду «ОБЕРІГ ДОБРА», керуючись пп.1 п.а ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити укладення угоди про партнерство №1 між управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради в особі начальника управління Похиляк О.П. та Благодійним фондом «ОБЕРІГ ДОБРА» в особі директора Музики Х.О.

2.Управлінню освіти і науки забезпечити відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту" дотримання прав дітей, педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу Тернопільського дошкільного навчального закладу №18.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

783 17 липня М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 03.07.2013р. № 709 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 11.06.2013р. № 622 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 15.05.2013р. № 510 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.04.2013р. № 456 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.03.2013р. № 326 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.03.2013р. № 284 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.02.2013р. № 173 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту, реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства міста на 2013 рік»

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 25.12.2013р. №1381

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 13.11.2013р. №1210

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 04.09.2013р. № 980

З метою виконання робіт з капітального ремонту, реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства міста за рахунок видатків спеціального фонду міського, державного бюджетів (КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ» і КФК 170703 «Видатки на проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг»), враховуючи рішення міської ради від 27.12.2012р. № 6/п28/3 «Про бюджет міста Тернополя на 2013 рік» (зі змінами), від 16.02.2012р. № 6/19/2 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2012-2014 роки» та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 03.07.2013р. № 709 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 11.06.2013р. № 622 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 15.05.2013р. № 510 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.04.2013р. № 456 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.03.2013р. № 326 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.03.2013р. № 284 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.02.2013р. № 173 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту, реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства міста на 2013 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

784 17 липня М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.03.2013р. № 285 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів благоустрою міста на 2013 рік»

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 25.12.2013р. №1386

З метою виконання робіт з капітального ремонту об’єктів благоустрою міста за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 27.12.2012р. № 6/п28/3 «Про бюджет міста Тернополя на 2013 рік» (зі змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.03.2013р. № 285 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів благоустрою міста на 2013 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

785 17 липня О.І.Смик

Про здійснення капітальних витрат

Внесено зміни в п.1 рішення відповідно до рішення ВК від 21.08.2013р. №907

Враховуючи звернення комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя», техніко-економічне обґрунтування необхідності укладення договору, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» здійснення капітальних витрат для проведення капітального ремонту підпірної стіни в парку ім. Т.Шевченка м. Тернопіль вартістю робіт 360000,00грн. (триста шістдесят тисяч гривень, 00 коп.).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

786 17 липня В.Й Бесага

Про дозвіл на спорудження малої архітектурної форми сакрального призначення - каплички для освячення води за адресою вул. Гетьмана Сагайдачного, 14

Розглянувши звернення адміністрації Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ, подані матеріали, керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити релігійній громаді Української Греко-Католицької Церкви Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці спорудження малої архітектурної форми сакрального призначення - каплиці для освячення води на земельній ділянці, наданій громаді в постійне користування рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 29.03.2000 р. №308, під обслуговування Катедрального собору за адресою вул. Гетьмана Сагайдачного, 14.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Камінського.

 

787 17 липня Ю.П.Дейнека

Про погодження договору

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 03.07.2013 №716 виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити укладання договорів між комунальним підприємством «Адміністративно-технічна інспекція», управлінням стратегічного розвитку міста з одного боку, та ФОП Тимошиком Михайлом Морозенковичем та ТОВ «Маркетингові технології ПБС» з іншого боку.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – керуючого справами В.П. Хомінця.

 

788 17 липня Ю.П.Дейнека

Про доповнення переліку інвестиційно привабливих об’єктів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 03.10.2012 №1586 та рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 03.04.2013 №359 і враховуючи пропозиції комісії з вибору інвестора від 21.03.2013, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у рішення виконавчого комітету від 03.04.2013 №359 «Про затвердження переліку інвестиційно привабливих об’єктів» та доповнити перелік інвестиційно привабливих об’єктів згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В.

 

789 17 липня В.Й Бесага

Про впорядкування фасаду житлового будинку за адресою вул. Руська,10

Розглянувши звернення гр Пилипчука Юрія Романовича, представлену проектну пропозицію влаштування накриття над входом у викупленому приміщенні за адресою вул. Руська,10 виконану КП «Місто», враховуючи історико-архітектурний опорний план м. Тернополя, керуючись ст. 14 Закону України «Про архітектурну діяльність», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити проектну пропозицію влаштування накриття над входом у викупленому приміщенні за адресою вул. Руська,10.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Камінського.

 

miskrada_download     

Рішення виконавчого комітету з додаткаи