Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Інформація про співпрацю органу місцевого самоврядування з проектами міжнародної технічної допомоги та міжнародними організаціями

 

Інформація про співпрацю органу місцевого самоврядування з проектами міжнародної технічної допомоги та міжнародними організаціями.

- Проект «Розвиток міської інфраструктури-2» по модернізації систем водопостачання та водовідведення за рахунок кредиту Світового банку та Фонду чистих технологій реалізовується поетапно.

Кредит від Світового банку та Фонду чистих технологій – КП «Тернопільводоканал» у сумі 36,7 млн дол. США з терміном погашення 20 та 18 років відповідно.

На даний час Світовим банком профінансовано 7 515,9 тис. дол. США та Фондом чистих технологій – 1714,5 тис. дол. США. Залишок суми кредиту становить 25,8 млн дол. США.

Кошти спрямовані на:

- закупівлю обладнання для хіміко-бактеріологічної лабораторії питної води та лабораторії водовідведення;

- придбання автотранспортної техніки: 2 екскаваторів середньої потужності і 1 екскаватора малої потужності, каналопромивочного автомобіля і асенізаційного автомобіля.

- Проект «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» по модернізації систем теплопостачання шляхом придбання ІТП та зменшення викидів СО2.

КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» отримує кредит від Світового банку у розмірі 16,53 млн дол. США та Фонду чистих технологій – 8,14 млн дол. США з терміном погашення 17 та 19 років відповідно.

На даний час Світовим банком профінансовано 10 668,007 тис. дол. США та Фондом чистих технологій – 2 628,342 тис. дол. США.

-Проект «Реконструкція системи теплопостачання» реалізовує КП «Тернопільміськтеплокомуненерго». Проект фінансується Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та Фондом Східноєвропейського партнерства з енергоефективності (фонд Е5Р) – кредит у розмірі 10 млн євро та 5 млн євро – грант.

Станом на 1 січня 2021 року КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» отримало кредитних коштів ЄБРР на суму 4 534,017 тис. євро і 2 792,248 тис. євро грантових коштів. Придбано та встановлено 7 великих циркуляційних насосів (разом з необхідним обладнанням) на котельнях по вул. Київській (5 насосів) та вул. Купчинського (2 насоси). Доставлено 287 ІТП, з яких встановлено 178, здійснено реконструкції котельні по вул. Лесі Українки та теплових мереж по вул. Лесі Українки, Протасевича та Київська.

- Проект «DemoUkrainaDH – Тернопіль» за підтримки міжнародної організації Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) реалізовує КП «Тернопільміськтеплокомуненерго». Обсяг кредиту – 355,0 тис. євро, грант – 300,0 тис. євро.

На даний час поступило 270,752 тис. євро грантових коштів на придбання 25 ІТП (житлові будинки, лікарня) та кредитних коштів на суму 352,985 тис. євро для переобладнання котла в котельні по вул. Купчинського, 14а, з метою забезпечення використання пелет в якості палива.

- Проект «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) реалізовується підпроекту «Глибока термомодернізація будівель закладів освіти м. Тернополя» вартістю 30,5 млн євро. Від 11 грудня 2018 року № 13010-05/197 підписано Угоду про передачу коштів позики для реалізації Проекту.

Тривають тендерні процедури по лоту 1 і 2. Проведено оцінку тендерних пропозицій. Звіт про оцінювання тендерних пропозицій надіслано консультантам.

- Проект «Міський громадський транспорт в Україні» реалізовує КП «Міськавтотранс» підпроекту «Оновлення рухомого складу автобусного парку КП «Міськавтотранс» у місті Тернопіль» за рахунок кредитних коштів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) на суму 2,0 млн євро. Укладено Угоду про передачу коштів позики від 26 грудня 2019 року № 13010-05/274 між Міністерством фінансів України, Міністерством інфраструктури України, Тернопільською міською радою та комунальним підприємством «Міськавтотранс».

Тернопільською міською радою прийнято рішення від 27.12.2019 року № 7/п44/1 «Про затвердження Угоди про передачу коштів позики».

Оновлено тендерну документацію, отримано погодження Банку від 27.11.2020 року та оголошено повторно тендерну процедуру закупівлі 07.12.2020 року на придбання 15 нових низькопідлогових автобусів. Проводиться оцінка тендерних пропозицій. Опрацьовуються зауваження по Звіту про оцінювання тендерних пропозицій, отримані від консультантів.

Проект «Реконструкція системи зовнішнього освітлення м. Тернополя «Світло без ртуті» реалізовує Тернопільська міська рада шляхом залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) у сумі 12,5 млн. грн. та отримання гранту від Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності (Е5Р) – 5,0 млн грн. Підписано Кредитний договір ESС 7/18 між Північною екологічною фінансовою корпорацією та Тернопільською міською радою від 21 грудня 2018 року.

За результатами конкурсних торгів за правилами НЕФКО, які відбулися 23.03.2020 року, виконання контракту «Розробка проектно-кошторисної документації, постачання та монтаж всього необхідного обладнання для заміни існуючих світильників на нові світлодіодні, заміни металевих кронштейнів, з/б опор, підвішування проводу СІП з використанням арматури для його підвішування, заміна та модернізація шаф управління, утилізації демонтованих ламп, а також демонтаж всього застарілого електротехнічного обладнання» доручено переможцю ТОВ «СЕА Електротехніка» з вартістю пропозиції 322,338 тис. євро без ПДВ.

16.07.2020 року отримано кошти від НЕФКО в сумі 3,750 млн грн. Станом на 01.01.2021 року використано 3042,488 тис. грн. кредитних коштів та 49,96 тис. грн. з міського бюджету. Виконано роботи на вулицях: Клима Савури, Галицькій, Сірка, Сімовича, Чалдаєва, Гайовій, Гайовій бічній, Дружби, Орлика, Драгоманова, Юності, Макаренка, Лозовецькій, Текстильній. Також, роботи виконано у парку Національного відродження.

Назва донора

Дата підписання договорів, угод

Назва проекту та кошти на реалізацію

Європейський Союз в рамках Програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні»

Грантовий договір – Зовнішня діяльність ЄС – 2015/356-426 між ЄС та Тернопільською міською радою та Західноукраїнським ресурсним центром

Проект «Соціально-економічна адаптація тимчасово переміщених осіб у м. Тернопіль» – загальна вартість 268,3 тис. євро.

Європейський Банк Реконструкції і Розвитку (ЄБРР);

Фонд Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (Е5Р)

Договір про надання гранту між ЄБРР, Комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» та Тернопільською міською радою від 28 вересня 2012 року.

16 лютого 2018 року внесено зміни до Кредитного договору між Комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» та ЄБРР від 28 вересня 2012 року.

7 серпня 2018 року підписано Угоду про внесення змін до Договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту між Тернопільською міською радою та ЄБРР від 09 липня 2014 року

Проект «Модернізації системи централізованого теплопостачання м. Тернополя»:

- кредит ЄБРР – 10 млн євро,

- грант Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля – 5 млн євро.

Міжнародний банк реконструкції і розвитку (МБРР)

Договір про субкредитування від 20 листопада 2014 року між Мінфіном України, Мінрегіоном України, Тернопільською міською радою та комунальним підприємством «Тернопільводоканал» щодо використання Позики, що надається Україні МБРР

Програма розвитку міської інфраструктури–2 по модернізації систем водопостачання та водовідведення (КП «Тернопільводоканал»)

Кредит від Світового банку – 29,9 млн дол. США

Кредит Фонду чистих технологій – 6,8 млн дол. США

Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО)

Кредитний договір CPF DU 1/15 між Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) та комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради від 21.12.2016 року;

Договір про надання місцевої гарантії між Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) та Тернопільською міською радою від 21.12.2016 року;

Договір між фінансовим управління Тернопільської міської ради та комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради від 21.12.2016 року

Проект «Demo UkrainaDH – Тернопіль»:

- кредит на модернізацію котелень і встановлення ІТП – 355 тис. євро;

- грант – 300 тис. євро

Міжнародний банк реконструкції і розвитку (МБРР)

Договір про субкредитування від 18 серпня 2016 року між Мінфіном, Мінрегіоном, Тернопільською міською радою та комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» щодо використання Позики, що надається Україні МБРР;

Договір про субкредитування від 18 серпня 2016 року між Мінфіном, Мінрегіоном, Тернопільською міською радою та комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» щодо використання Позики, що надається Україні МБРР (діючим в якості виконавця від імені Фонду чистих технологій)

Угода про позику «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України»

Субкредит МБРР – 16 532,0 тис. дол. США

Субкредит від Фонду чистих технологій – 8 139,0 тис. дол. США

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ)

Угода про передачу коштів позики №13010-05/197 від 11 грудня 2018 року між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Тернопільською міською радою

«Програма розвитку муніципальної інфраструктури України»

Проект «Глибока термомодернізація будівель закладів освіти м. Тернополя»

Кредит – 25 408,350 тис. євро

Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО)

Фонд Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (Е5Р)

Кредитний договір ESС 7/18 між Північною екологічною фінансовою корпорацією та Тернопільською міською радою від 21 грудня 2018 року.

Проект «Реконструкція системи зовнішнього освітлення м. Тернополя «Світло без ртуті»

- кредит НЕФКО– 12,5 млн грн,

- грант Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля – 5 млн грн