Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про призначення уповноваженої особи з питань організації та проведення спрощених закупівель Тернопільської міської ради та затвердження Положення про уповноважену особу з питань організації та проведення спрощених закупівель Тернопільської міської ради

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про публічні закупівлі» та Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України «Про затвердження Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб)» від 30 березня 2016 року N 557, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Призначити уповноваженою особою з питань організації та проведення спрощених закупівель Тернопільської міської ради головного спеціаліста управління матеріального забезпечення та інформаційних технологій Мислик Оксану Петрівну.
2. В разі її відсутності (під час перебування на лікарняному, у відрядженні або відпустці) Михальчук Соломія Михайлівна – головний спеціаліст управління матеріального забезпечення та інформаційних технологій, виконує обов'язки уповноваженої особи з питань організації та проведення спрощених закупівель.
3. Затвердити положення про уповноважену особу з питань організації та проведення спрощених закупівель Тернопільської міської ради, згідно з додатком (додається) .
4. Уповноваженій особі в своїй діяльності забезпечити дотримання вимог чинного законодавства.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови - керуючого справами Хімейчука Івана Сергійовича.