Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про уповноваження працівників управління муніципальної поліції на виконання функцій інспекторів з паркування

Рішення доповнено підпунктом 2.1 відповідно до рішення ВК від 09.10.2019р. №928

З метою забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян у сфері паркування транспортних засобів на території міста, керуючись Конституцією України, ст. 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
1. Наділити працівників управління муніципальної поліції Тернопільської міської ради повноваженнями на здійснення функцій інспекторів з паркування.
2. Уповноважити осіб, зазначених в п. 1 даного рішення, здійснювати у випадках, визначених законом, розгляд справ про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою і третьою статті 122 (у частині порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів у межах відповідного населеного пункту, зафіксоване у режимі фотозйомки (відеозапису), частинами першою і другою статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та проводити тимчасове затримання транспортних засобів.

Рішення доповнено підпунктом 2.1 відповідно до рішення ВК від 09.10.2019р. №928

2.1 Затвердити зразок Постанови про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері забезпечення дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, або порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису) (додається) та зразок Повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності (додається).

3.Начальнику управління муніципальної поліції надати пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення здійснення інспекторами з паркування покладених на них повноважень.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є. Дідича та управління муніципальної поліції.