Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про надання дозволу на дарування частин квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

При розгляді заяви та відповідних документів …, …, які зареєстровані за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, …, який зареєстрований за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… встановлено, що тітка дітей … та дядько дітей … бажають здійснити дарування частин квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я матері дитини ….

Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул.., кв… належить на праві приватної спільної сумісної власності …, …, …, … на підставі свідоцтва про право власності, виданного 10.01.1999 року міським бюро технічної інвентаризації (м.Тернополя), свідоцтва про право на спадщину, посвідченого 18.10.2022 року Першою тернопільською державною нотаріальною конторою. Малолітні діти … 06.07.2012 року народження, … 17.01.2022 року народження мають право користування житловим приміщенням.

Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, захищаючи майнові та житлові інтереси дітей …, …, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Надати …, … дозвіл на укладання договору дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я …, де малолітні діти … 06.07.2012 року народження, … 17.01.2022 року народження мають право користування житловим приміщенням.

2. Зобов’язати …, …, … зберегти за дітьми …, … житло на праві користування за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв...

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.