Про надання дозволу на дарування частин квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

При розгляді заяви та відповідних документів …, …, які зареєстровані за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, …, який зареєстрований за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… встановлено, що тітка дітей … та дядько дітей … бажають здійснити дарування частин квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я матері дитини ….

Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул.., кв… належить на праві приватної спільної сумісної власності …, …, …, … на підставі свідоцтва про право власності, виданного 10.01.1999 року міським бюро технічної інвентаризації (м.Тернополя), свідоцтва про право на спадщину, посвідченого 18.10.2022 року Першою тернопільською державною нотаріальною конторою. Малолітні діти … 06.07.2012 року народження, … 17.01.2022 року народження мають право користування житловим приміщенням.

Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, захищаючи майнові та житлові інтереси дітей …, …, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Надати …, … дозвіл на укладання договору дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я …, де малолітні діти … 06.07.2012 року народження, … 17.01.2022 року народження мають право користування житловим приміщенням.

2. Зобов’язати …, …, … зберегти за дітьми …, … житло на праві користування за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв...

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.