Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про надання дозволу на дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

При розгляді заяв та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, пр…, кв…, встановлено, що … бажає здійснити дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, пр.., кв… на ім’я ...
Квартира за адресою: м.Тернопіль, пр…, кв… належить на праві приватної власності … на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого 09.12.2014 року приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Шонь Ю.М.. Малолітня дитина … 16.12.2010 року народження має право користування житловим приміщенням.
Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, захищаючи майнові та житлові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради вирішив:
1. Надати … дозвіл на укладання договору дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, пр…, кв… на ім’я …, де малолітня дитина … 16.12.2010 року народження має право користування житловим приміщенням.
2. Зобов’язати … зберегти за дитиною … 16.12.2010 року народження житло на праві користування за адресою: м.Тернопіль, пр…, кв….
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.