Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про надання додаткового висновку органу опіки та піклування щодо визначення місця проживання малолітньої дитини

Враховуючи ухвалу Тернопільського міськрайонного суду від 19.07.2022 року, якою зобов’язано управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради як орган опіки та піклування виконавчого комітету Тернопільської міської ради надати суду додатковий висновок органу опіки та піклування щодо розв’язання спору про визначення місця проживання малолітньої дитини … 01.03.2016 року народження, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.2, ч.5 ст. 19, п.2 ч.1 ст.164 Сімейного кодексу України, ст.ст.8,12 Закону України «Про охорону дитинства», враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини №152 від 22.07.2022 року, виконавчий комітет міської ради вирішив:
1. Затвердити додатковий висновок органу опіки та піклування, щодо визначення місця проживання малолітньої дитини … 01.03.2016 року народження (висновок додається).
2. Службі у справах дітей управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей направити висновок до Тернопільського міськрайонного суду для вирішення питання по суті.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.