Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої та професійно-технічної освіти у 2021 році

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання статті 56 Закону України «Про освіту», статті 20 п.7 Закону України «Про повну загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», враховуючи рішення Тернопільської міської ради від 18 грудня 2020 року №8/2/17 «Про бюджет Тернопільської міської територіальної громади на 2021 рік» та №8/2/31 «Про затвердження додаткового переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню, які мають право на отримання в оренду комунального майна без проведення аукціону», з метою організації раціонального харчування учнів у закладах загальної середньої та професійно-технічної освіти міста виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1.Забезпечити у 2021 році організацію харчування учнів у закладах загальної середньої та професійно-технічної освіти у межах відповідних бюджетних призначень.
2. Встановити вартість харчування учнів, які звільняються від оплати за харчування, згідно з додатком 1 (додається).
3. Звільнити від оплати за харчування учнів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти згідно з додатком 2 (додається).
4. Звільнити від оплати за харчування учнів пільгових категорій закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста та Галицького коледжу ім. В. Чорновола згідно з додатком 3 (додається).
5. Додатково звільнити від оплати за харчування учнів Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю.
6. Затвердити перелік суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють організацію
харчування у закладах загальної середньої освіти, згідно з додатком 4 (додається).
7. Встановити, що харчування учнів, які не належать до пільгових категорій, здійснюється за кошти батьків.
8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.

Додатки