Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про включення об’єкта до переліку Другого типу та надання в оренду майна комунальної власності

Розглянувши звернення Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові від 21.12.2020 №12-11-32885 вих20, керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

 1.Включити до переліку Другого типу об’єкт, що підлягає передачі в оренду без проведення аукціону згідно з додатком (додається).

2.Надати в оренду Територіальному управлінню Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові (ідентифікаційний код …, юридична адреса: Львівська обл., м.Львів, вул.Кривоноса,6) майно комунальної власності вказане в п.1 даного рішення.

3. Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна укласти договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності, згідно даного рішення, з правом його продовження у відповідності до вимог чинного законодавства України. 4.Зобов’язати орендаря, вказаного в даному рішенні, питання перепланування, переобладнання, реконструкції нежитлових приміщень здійснювати, у встановленому порядку, згідно з нормативно-правовими актами України.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Крисоватого.