Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про намір передати в оренду майно комунальної власності та включення об’єктів до Переліку другого типу, без проведення аукціону

Розглянувши лист комунальної установи Тернопільський міський Палац культури «Березіль» імені Леся Курбаса, керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності та включити до Переліку другого типу об’єкти, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, згідно з додатком (додається).

2. Комунальній установі Тернопільський міський Палац культури «Березіль» імені Леся Курбаса оприлюднити Перелік та здійснити процедуру передачі в оренду об’єктів, вказаних в п.1 даного рішення, у відповідності до вимог чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.