Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул. Антіна Манастирського,8 (гр. Бурмас М. М. та інші)

Розглянувши звернення громадян, гаражного кооперативу «Затишок», керуючись ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 125, 126, 141 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м. Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів за адресою  вул. Антіна Манастирського,8.

2. Припинити право користування гаражному кооперативу «Затишок» (код ЄДРПОУ 25349330) земельними ділянками за адресою  вул. Антіна Манастирського,8, враховуючи письмову згоду землекористувача, згідно з додатком (додається).

3. Передати громадянам безоплатно у власність земельні ділянки для будівництва індивідуальних гаражів за адресою  вул. Антіна Манастирського,8, згідно з додатком (додається).

4. Зобов’язати громадян:

4.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельні ділянки відповідно до чинного законодавства.

4.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

4.3. Використовувати земельні ділянки за їх цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.

4.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

4.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції індивідуальних гаражів.

5. Зобов’язати гаражний кооператив «Затишок» в двомісячний термін внести зміни в земельно - кадастрову документацію у встановленому законодавством порядку.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології.

Поіменне голосування