Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення за адресою вул.Академіка Сахарова гр.Іщук Л.Ю.

Розглянувши звернення гр.Іщук Людмили Юріївни, керуючись ст.12,20,186-1 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити гр.Іщук Людмилі Юріївні (рнокпп _____ проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,0300га, яка перебуває у приватній власності, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Академіка Сахарова.
2. Дозволити гр.Іщук Людмилі Юріївні (рнокпп _____ змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0300га (кад. номер 6110100000:06:004:0054) для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Академіка Сахарова.
3. Віднести земельну ділянку, вказану в п.2, до земель житлової та громадської забудови.
4. Зобов’язати гр.Іщук Людмилі Юріївні в двомісячний термін здійснити державну реєстрацію зміни цільового призначення земельної ділянки відповідно до чинного законодавства.

Поіменне голосування