Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про культуру», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», з метою приведення установчих документів у відповідність до діючих законодавчих актів, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з гуманітарних питань, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Змінити найменування з «комунальної установи «Муніципальний Галицький камерний оркестр» (код ЄДРПОУ 35787313) на «Муніципальний Галицький камерний оркестр».
2. Враховуючи п.1 даного рішення, внести зміни та доповнення до Статуту та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).
3.Директору Муніципального Галицького камерного оркестру здійснити заходи щодо державної реєстрації змін до установчих документів у встановленому законодавством порядку.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з гуманітарних питань.