Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволів на укладання договорів купівлі-продажу, дарування частин квартири від імені малолітньої дитини

 

При розгляді заяв та відповідних документів гр….., яка зареєстрована за адресою: м. Тернопіль, …., …., який зареєстрований за адресою: м. Тернопіль, вул….. встановлено, що заявники бажають здійснити продаж кімнати за адресою: м. Тернопіль, …. у зв’язку із зміною місця проживання.

Кімната за адресою: м. Тернопіль, …., кім…. належить на праві приватної спільної часткової власності ….., 27.08.2008р.н., на підставі свідоцтва про право власності, виданого 02.08.2012року міським бюро технічної інвентаризації (м. Тернополя) згідно із розпорядженням органу приватизації №44683.

Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради від 08.06.2018р. №154, захищаючи майнові інтереси дитини …., виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати гр….. дозвіл на укладання договору купівлі-продажу 1/2 частини кімнати за адресою: м. Тернопіль, пр….., кім…..від імені малолітньої дитини …, 27.08.2008р.н.

2.Надати гр…. дозвіл на укладання договору дарування 1/3 частини квартири за адресою: м.Рівне, вул. , кв…. на ім’я малолітньої дитини …., 27.08.2008р.н.

3.Кошти виручені від реалізації 1/2 частини кімнати за адресою: м. Тернопіль, пр….. кім…., яка належить малолітній дитині …., використати на потреби дитини.

4.Зобов’язати гр…. забезпечити дитину … житлом на праві власності за адресою: м.Рівне, вул….., кв…..

Документ, який засвідчує набуття дитиною права власності на житло пред’явити в службу у справах неповнолітніх та дітей до 01.12.2018р.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.