Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про затвердження висновку про відібрання малолітньої дитини без позбавлення батьківських прав

Відповідно до ст. 170 Сімейного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про охорону дитинства»,  п.п. 8, 31 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності  органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 27.01.2023 року № 13, виконавчий комітет міської ради

вирішив:

1.Затвердити висновок про відібрання малолітньої дитини … 27.09.2022 року народження у матері … без позбавлення батьківських прав (висновок додається).

2.Інформувати Тернопільську місцеву прокуратуру про відібрання малолітньої дитини … 27.09.2022 року народження від матері … без позбавлення батьківських прав.

3.Доручити службі у справах дітей управління сім’ї, молодіжної політки та захисту дітей Тернопільської міської ради підготувати позовну заяву та вжити заходів щодо звернення до суду про відібрання малолітньої дитини … 27.09.2022 року народження від матері … без позбавлення батьківських прав.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.