Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про надання житлових приміщень із фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб

Керуючись Житловим кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2022 №495 «Деякі заходи з формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб», рішеннями виконавчого комітету міської ради від 20.10.2022 №1140 «Про організацію ведення обліку внутрішньо переміщених осіб, що потребують надання житлового приміщення з фонду житла для тимчасового проживання» та від 08.03.2023 №247 «Про формування фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб», розглянувши заяви громадян, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради

вирішив:

1. Надати сім’ї Невжицького … складом 3 особи житлове приміщення №… житловою площею 12,9кв.м. в модульній житловій одиниці №… в с.Малашівці та видати ордер.

2. Надати сім’ї Тарабаки … складом 2 особи житлове приміщення №… житловою площею 12,9кв.м. в модульній житловій одиниці №… в с.Малашівці та видати ордер.

3. Надати Вискребцю … ліжко-місце в житловому приміщенні №… житловою площею 12,9кв.м. в модульній житловій одиниці №… в с.Малашівці та видати ордер.

4. Надати Хавронічу … ліжко-місце в житловому приміщенні №… житловою площею 12,9кв.м. в модульній житловій одиниці №… в с.Малашівці та видати ордер.

5. Надати Бриленко … ліжко-місце в житловому приміщенні №… житловою площею 12,9кв.м. в модульній житловій одиниці №… в с.Малашівці та видати ордер.

6. Надати Гальченко … ліжко-місце в житловому приміщенні №… житловою площею 12,9кв.м. в модульній житловій одиниці №… в с.Малашівці та видати ордер.

7. Надати Васильєвій … ліжко-місце в житловому приміщенні №… житловою площею 12,9кв.м. в модульній житловій одиниці №… в с.Малашівці та видати ордер.

8. Надати Лисоколенко … ліжко-місце в житловому приміщенні №… житловою площею 12,9кв.м. в модульній житловій одиниці №… в с.Малашівці та видати ордер.

9. Надати Шевчук … ліжко-місце в житловому приміщенні №… житловою площею 12,9кв.м. в модульній житловій одиниці №… в с.Малашівці та видати ордер.

10. Надати сім’ї Золотька … складом 2 особи  житлове приміщення №… житловою площею 12,9кв.м. в модульній житловій одиниці №… в с.Малашівці.

11. Надати Гришакіній … ліжко-місце в житловому приміщенні №… житловою площею 12,9кв.м. в модульній житловій одиниці №… в с.Малашівці та видати ордер.

12. Надати Черноволу … ліжко-місце в житловому приміщенні №… житловою площею 12,9кв.м. в модульній житловій одиниці №… в с.Малашівці та видати ордер.