Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про включення об’єкта до Переліку другого типу та намір передати в оренду майно комунальної власності

Розглянувши звернення Тернопільського обласного відділення Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО та представлені документи, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», рішенням Тернопільської міської ради від 29.10.2021 №8/10/21 «Про порядок оренди майна комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Включити до Переліку другого типу та оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності без проведення аукціону згідно з додатком (додається).

2. Комунальній установі Тернопільській міський Палац культури «Березіль» ім.Леся Курбаса оприлюднити об’єкт, вказаний в п.1 даного рішення, в електронній торговій системі (ЕТС) та здійснити процедуру передачі його в оренду у відповідності  до вимог чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.