Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про включення об’єкта до Переліку першого типу та передачу в погодинну оренду майна комунальної власності шляхом проведення аукціону

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Крушельницької – Кузнєцової Катерини Володимирівни, керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядком  передачі в оренду державного та  комунального майна  затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна»,  виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Включити до Переліку першого типу та оголосити про намір передачі в оренду майна комунальної власності шляхом проведення аукціону згідно з додатком (додається).

2. Управлінню освіти і науки  оприлюднити Перелік та здійснити процедуру передачі в оренду шляхом проведення аукціону об’єкта, вказаного в п.1 даного рішення, у відповідності до вимог чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.