Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про включення об’єктів до Переліку другого типу та надання в оренду майна комунальної власності

В додаток внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 07.12.2022 № 1396

Розглянувши звернення Комунального закладу Тернопільської міської ради «Центр творчості дітей та юнацтва» від 11.10.2022 №92, №93  та представлені документи, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», рішенням Тернопільської міської ради від 29.10.2021 №8/10/21 «Про порядок оренди майна комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Включити до Переліку другого типу майно комунальної власності, що підлягає передачі в оренду без проведення аукціону згідно з додатком (додається).

2.Надати в оренду Комунальному закладу Тернопільської міської ради «Центр творчості дітей та юнацтва» (код ЄДРПОУ 14040078, юридична адреса: 46001, м. Тернопіль, вул. Михайла Грушевського, 2а) майно комунальної власності, вказане в п.1 даного рішення.

3.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна укласти договір оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності, згідно даного рішення, з правом його продовження у відповідності до вимог чинного законодавства України.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Крисоватого.