Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про надання погодження на виїзд дитини за межі України у супроводі матері

При розгляді заяви …, яка зареєстрована за адресою: місто Тернопіль, вулиця .., будинок .., квартира …, та відповідних документів встановлено, що вона просить надати погодження на виїзд дитини … 21.07.2015 року народження, у зв’язку із воєнним станом. Відповідно до заяви …, батько дитини … перебуває за межами України, зв'язок з ним втрачений.

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2022 року №264 «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України», з метою збереження життя і здоров’я дитини в умовах воєнного стану, виконавчий комітет міської ради

вирішив:

1.Надати погодження на виїзд … 21.07.2015 року народження, за межі України у супроводі матері … 18.12.1987 року народження.

2.Зобов’язати … звернутись до консульської установи України в країні перебування для постановки дитини на тимчасовий консульський облік.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.