Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про затвердження протоколу електронного аукціону

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», Положенням про оренду комунального майна Тернопільської міської територіальної громади затвердженого рішенням Тернопільської міської ради від 29.10.2021 №8/10/21 «Про порядок оренди майна комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити протокол проведення електронного аукціону №LLЕ001-UA-20220712-83684 з передачі в оренду нежитлового приміщення за адресою: м. Тернопіль, Купчинського,14 загальною площею 91,91 кв.м, розміщеного на першому поверсі чотирьохповерхової нежитлової будівлі (додається).
2.Надати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Мевіз» (ЄДРПОУ 36083757, юридична адреса: м.Тернопіль, вул. Купчинського, 14) майно комунальної власності, згідно з додатком (додається).
3. Комунальному некомерційному підприємству «Тернопільська комунальна міська лікарня №2» укласти договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності, згідно даного рішення, з правом його продовження у відповідності до вимог чинного законодавства України.
4. Комунальному підприємству «Земельно – кадастрове бюро» в 10-ти денний термін з прийняття рішення виготовити довідку про грошову оцінку земельної ділянки та довідку - розрахунок місячного розміру плати за землю на об’єкт оренди, вказаний в додатку до даного рішення, а орендарю провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.