Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про надання дозволу на дарування частин квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

При розгляді заяв та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, встановлено, що .., .. бажають здійснити дарування 2/3  частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв… на ім’я ..

Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… належить на праві приватної спільної часткової власності …, .., … на підставі свідоцтва про право власності, виданого 18.03.2014 року міським бюро технічної інвентаризації (м.Тернополя). Малолітня дитина … 22.10.2009 року народження має право користування
житловим приміщенням.

Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, захищаючи майнові та житлові інтереси дитини …, виконавчий
комітет міської ради вирішив:

1. Надати …, … дозвіл на укладання договору дарування 2/3 частин квартири за адресою: м.Тернопіль, вул… кв…на ім’я …, де малолітня дитина … 22.10.2009 року народження має право користування житловим приміщенням.

2. Зобов’язати … зберегти за дитиною … житло на праві користування за адресою: м.Тернопіль, вул… кв…

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.