Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про внесення змін до бюджету Тернопільської міської територіальної громади на 2022 рік

Керуючись Бюджетним кодексом України, постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 року № 252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану», розпорядженням Тернопільської обласної військової адміністрації від 16.04.2022 року №212 «Про затвердження змін до обласного бюджету на 2022 рік» та зверненнями головних розпорядників коштів, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Затвердити доходи бюджету громади даного рішення згідно з додатком 1 (додається).

2. Затвердити фінансування бюджету Тернопільської міської територіальної громади згідно з додатком 2 (додається).

3.Затвердити видатки загального та спеціального фондів бюджету громади даного рішення по головних розпорядниках коштів згідно з додатком 3 (додається).

4.Затвердити зміни в «Міжбюджетні трансферти на 2022 рік» згідно з додатком 4 (додається).

5.Затвердити зміни в «Розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів із будівництва, реконструкції і реставрації, капітальний ремонт об»єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об»єктами Тернопільської міської територіальної громади у 2022 році» згідно з додатком 5 (додається).

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючого справами Івана Хімейчука.