Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження протоколу електронного аукціону

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», Положенням про оренду комунального майна Тернопільської міської територіальної громади затвердженого рішенням Тернопільської міської ради від 29.10.2021 №8/10/21 «Про порядок оренди майна комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1.Затвердити протокол про результати електронного аукціону № LLE001-UA-20211116-98830з передачі в погодинну оренду нежитлового приміщення комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади за адресою: м.Тернопіль, вул. Чубинського,3, загальною площею 136.9кв.м, розміщеного на другому поверсі нежитлової будівлі (додається).
2.Надати в погодинну оренду фізичній особі – підприємцю Мусаєву Євгену Вячеславовичу, , (РНОКПП: …, юридична адреса м. Тернопіль, вул. Тролейбусна 1В/36) майно комунальної власності, згідно з додатком (додається).
3.Управлінню освіти і науки укласти договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності, згідно даного рішення, з правом його продовження у відповідності до вимог чинного законодавства України.
4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.