Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження висновку про відібрання малолітньої дитини без позбавлення батьківських прав

Відповідно до ст.170 Сімейного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про охорону дитинства» та п.п.8,31 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 19.11.2021 року №454, виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Затвердити висновок про відібрання малолітньої дитини …, 08.02.2016 року народження, від батьків … та … (висновок додається).
2. Інформувати Тернопільську місцеву прокуратуру про відібрання малолітньої дитини від батьків без позбавлення батьківських прав.
3. Доручити службі у справах дітей управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради підготувати позовну заяву та вжити заходів щодо звернення до суду про відібрання малолітньої дитини … від батьків без позбавлення батьківських прав.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.