Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Враховуючи звернення управління муніципальної інспекції, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Постійно діючій робочій групі:
1.1.В 10-ти денний термін організувати та провести роботи з демонтажу тимчасової споруди – літнього майданчика на території парку «Топільче», суб’єкт господарювання якого не встановлений.
1.2. В 30-ти денний термін організувати та провести роботи з демонтажу огорожі ринку «Оранж А» (зі сторони парку «Топільче») по вул.Митрополита Шептицького.
2. Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», приватному підприємству «Східний Масив», КЖЕП «Фаворит» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасових споруд.
3. Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасових споруд від електропостачання.
4. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:
4.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались тимчасові споруди, до належного стану.
4.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.
5. Проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованих споруд Тернопільському міському шляховому ремонтно-будівельному підприємству «Міськшляхрембуд» та КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» оформити відповідними актами.
6. З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільськогорайонного управління поліції ГУНП у Тернопільській області.
7. Управлінню цифрової трасформації та комунікацій зі ЗМІ міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.
8. Визначити, що повернення демонтованих тимчасових споруд здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.
9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислава Стемковського та управління муніципальної інспекції.