Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на дарування частин квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

При розгляді заяв та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, …, який зареєстрований за адресою: смт.Великі Бірки, вул…, кв… Тернопільського району Тернопільської області, встановлено, що …, … бажають здійснити дарування частин квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я …

Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… належить на праві приватної спільної сумісної власності …, …, … на підставі свідоцтва про право власності, виданого 10.01.2001 року міським бюро технічної інвентаризації (м.Тернополя), свідоцтва про право на спадщину, посвідченого 07.07.2021 року Першою тернопільською державною нотаріальною конторою. Малолітня дитина …, 14.05.2009 року народження, має право користування житловим приміщенням.
Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, захищаючи майнові та житлові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради вирішив:
1. Надати …, … дозвіл на укладання договору дарування частин квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я …, де малолітня дитина …, 14.05.2009 року народження, має право користування житловим приміщенням.
2. Зобов’язати …, … зберегти за дитиною … житло на праві користування за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.