Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на дарування частини квартири, де малолітня дитина є співвласником житла

При розгляді заяв та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…., встановлено, що … бажає здійснити дарування 1/4 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я ….
Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв… належить на праві приватної спільної часткової власності …, …, … та малолітній дитині …, 21.03.2008 року народження, на підставі свідоцтва про право власності, виданого 22.10.2012 року міським бюро технічної інвентаризації (м.Тернополя).
Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, захищаючи майнові та житлові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Надати … дозвіл на укладання договору дарування 1/4 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я …, де малолітня дитина …., 21.03.2008 року народження, є співвласником житла.
2. Зобов’язати … зберегти за дитиною … житло на праві користування за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв….
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.