Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу в користь малолітньої дитини

При розгляді заяв та відповідних документів …, …, які зареєстровані за адресою: м.Теребовля, вул…, кв…, встановлено, що … бажає здійснити продаж квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… в користь малолітньої дитини …, 24.08.2007 року народження.
Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… належить на праві приватної власності … на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого 26.09.1999 року Першою тернопільською державною нотаріальною конторою.
Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, захищаючи майнові та житлові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Надати …, …, … дозвіл на укладання договору купівлі-продажу квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…. в користь малолітньої дитини …, 24.08.2007 року народження.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.