Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про обмеження руху транспорту на вулицях міста

З метою початку виконання робіт з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування М-12 (М30) Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через м. Вінницю) км 145+133 – км 153+445 (обхід м. Тернополя), керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух» виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ :
1. Дозволити Товариству з обмеженою відповідальністю ТзОВ «Техно-Буд-Центр»: 1.1.Обмежити рух автотранспорту від транспортної розв'язки вулиць 15 Квітня – Протасевича – пр. Ст. Бандери – Підволочиське шосе до транспортної розв’язки вулиць С. Будного – Об’їзна під вул. Микулинецька з 21.05.2021р. по 01.07.2021р. для виконання робіт.
1.2. Встановити дорожні знаки згідно типових схем організації дорожнього руху.
2. Управлінню патрульної поліції в Тернопільській області ДПП забезпечити нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.
3. Управлінню транспортних мереж та зв’язку на час виконання робіт внести зміни в маршрутну мережу громадського транспорту.
4. Управлінню цифрової трансформації та комунікацій зі ЗМІ Тернопільської міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислава Стемковського.