Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про втрату чинності рішення виконавчого комітету від 12.04.2021 № 286 “Про закінчення опалювального періоду”

В зв’язку з погіршенням погодних умов та пониженням середньодобової температури, виконавчий комітет Тернопільської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Тернопільському комунальному підприємству теплових мереж “Тернопільміськтеплокомуненерго “ Тернопільської міської ради відновити опалювальний період 2020-2021 років для Тернопільської міської територіальної громади та подати теплоносій від котелень з 16 квітня 2021 року 00 год.00 хв до підвищення фактичної середньодобової температури повітря + 8 градусів С протягом 3-х діб.

2. Для жителів Тернопільської міської територіальної громади, які проживають в будинках та квартирах, обладнаних індивідуальною системою газового/електричного/опалення, продовжити опалювальний період з 16 квітня  2021 року 00 год.00 хв.

3. Вважати  таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 12.04.2021 року № 286 “Про закінчення опалювального періоду”.

4. Управлінню цифрової трансформації та комунікацій зі ЗМІ Тернопільської міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення у засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислава Стемковського.