Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на дарування частин квартир на ім’я неповнолітньої дитини

При розгляді заяв та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, встановлено, що … бажає здійснити дарування 1/2 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… та 1/2 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я неповнолітньої дитини …, 28.08.2003 року народження.
Квартири … та … по вул…. в м.Тернополі належать на праві приватної власності … на підставі договорів дарування, посвідчених 16.07.2020 року приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Фіголь Н.Б..
Керуючись ч.3,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, враховуючи згоду матері …, захищаючи майнові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради

вирішив:

1. Погодити неповнолітній дитині …, 28.08.2003 року народження, враховуючи згоду матері …, укладання … договору дарування 1/2 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… та 1/2 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…. на його ім’я.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.