Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на дарування квартири на ім’я неповнолітньої дитини

При розгляді заяв та відповідних документів …, який зареєстрований за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, встановлено, що … бажає здійснити дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я неповнолітньої дитини …, 02.02.2007 року народження.
Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… належить на праві приватної власності … на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого 22.12.2020 року приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Тернопільської області Шонь Ю.М.
Керуючись ч.ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», захищаючи майнові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Погодити неповнолітній дитині …, 02.02.2007 року народження, укладання … договору дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на її ім’я.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.