Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири на ім’я малолітньої дитини

При розгляді заяв та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…, встановлено, що …, … бажають здійснити дарування 2/4 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я малолітньої дитини …, 11.10.2015 року народження.
Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… належить на праві приватної спільної часткової власності …, … та малолітній дитині …, 11.10.2015 року народження, на підставі свідоцтв про право на спадщину, посвідчених 05.09.2019 року Першою тернопільською державною нотаріальною конторою.
Керуючись ч.ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», захищаючи майнові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Надати …, …, … дозвіл на укладання договору дарування 2/4 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…. на ім’я малолітньої дитини …, 11.10.2015 року народження.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.