Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження складу комісії

З метою забезпечення соціальної захищеності малозабезпечених громадян при безкоштовному встановленні квартирних приладів обліку води та заміни нагрівальних приладів і рушникосушок, а також враховуючи кадрові зміни, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

            ВИРІШИВ:

  1. Пункти 2 та 3 рішення виконавчого комітету міської ради від 20.04.2011 № 701 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 14.05.2009 № 701» вважати такими, що втратили чинність.
  2. Затвердити Порядок безкоштовного встановлення квартирних приладів обліку води та заміни нагрівальних приладів і рушникосушок згідно з додатком 1 (додається).
  3. Затвердити склад комісії з розгляду звернень громадян щодо безкоштовного встановлення квартирних приладів обліку води та заміни нагрівальних приладів і рушникосушок згідно з додатком 2 (додається).

Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислава Стемковського.