Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про включення об’єкту до переліку Другого типу та надання в оренду майна комунальної власності

Розглянувши звернення Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області від 30.12.2020 №804/05/4/5-2020, керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна» виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
1.Включити до переліку Другого типу об’єкт, що підлягає передачі в оренду без проведення аукціону згідно з додатком (додається).

2.Надати в оренду Головному управлінню Національної поліції України в Тернопільській області (ідентифікаційний код 40108720, юридична адреса: м.Тернопіль, вул.Валова,11) майно комунальної власності вказане в п.1 даного рішення.

3. Тернопільському комунальному методичному центру науково-освітніх інновацій та моніторингу укласти договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності, згідно даного рішення, з правом його продовження у відповідності до вимог чинного законодавства України.
4.Зобов’язати орендаря, вказаного в даному рішенні, питання перепланування, переобладнання, реконструкції нежитлових приміщень здійснювати, у встановленому порядку, згідно з нормативно-правовими актами України.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.