Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про включення об’єктів до переліку Другого типу та надання в оренду майна комунальної власності

Розглянувши звернення Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області від 22.12.2020 №790/05/4/5-2020, керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна» виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1.Включити до переліку Другого типу об’єкти, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону згідно з додатком (додається).
2.Надати в оренду Головному управлінню Національної поліції України в Тернопільській області (ідентифікаційний код …, юридична адреса: м.Тернопіль, вул.Валова,11) майно комунальної власності вказане в п.1 даного рішення.
3. Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна укласти договори оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належать до комунальної власності, згідно даного рішення, з правом їх продовження у відповідності до вимог чинного законодавства України.
4.Зобов’язати орендаря, вказаного в даному рішенні, питання перепланування, переобладнання, реконструкції нежитлових приміщень здійснювати, у встановленому порядку, згідно з нормативно-правовими актами України.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Крисоватого.