Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договорів купівлі - продажу частини квартири, дарування частини квартири від імені малолітньої дитини

При розгляді заяви та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, …, який зареєстрований за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, встановлено, що заявники бажають здійснити продаж квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв....
Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв… належить на праві приватної спільної часткової власності …, … та малолітній дитині …, 13.08.2007р.н., на підставі свідоцтва про право власності, виданого 11.04.2012р. міським бюро технічної інвентаризації (м.Тернополя).
Керуючись ч.ч.3,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради від 22.12.2020р. №340, захищаючи майнові та житлові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради вирішив:
1. Надати …, … дозвіл на укладання договору купівлі-продажу 1/3 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… від імені малолітньої дитини …, 13.08.2007р.н.
2. Надати …, …дозвіл на укладання договору дарування 1/4 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…. на ім’я малолітньої дитини …, 13.08.2007р.н.
3. Зобов’язати …, …забезпечити дитину … житлом на праві власності за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв....
Документ, який засвідчує набуття дитиною права власності на житло, пред’явити в службу у справах дітей управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей до 01.02.2021р.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.