Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про втрату чинності рішення виконавчого комітету міської ради від 07.02.2018р. №93

Враховуючи рішення Тернопільської міської ради від 24.07.2019 року №7/36/139 «Про надання земельної ділянки комунальної власності для будівництва сміттєпереробного об’єкту, впорядкування та утримання сміттєзвалища», звернення ТОВ «БІОГАЗ ЕНЕРДЖІ – ТЕРНОПІЛЬ» та рішення конкурсної комісії від 19.07.2019 року з розгляду пропозицій щодо «Утримання сміттєзвалища поблизу с. Малашівці Зборівського району Тернопільської області та будівництво сміттєсортувального комплексу», керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Погодити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради розірвання договору на виконання робіт з дегазації полігону від 13.02.2018 року укладеного з ТОВ «БІОГАЗ ЕНЕРДЖІ-ТЕРНОПІЛЬ».
2. Рішення виконавчого комітету міської ради від 07.02.2018 року №93 «Про реалізацію здійснення діяльності» вважати таким, що втратило чинність.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.