Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання платних послуг

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про фізичну культуру і спорт», постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 р. № 993 «Про затвердження Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу», постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2009 р. № 356 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами фізичної культури і спорту, що утримуються за рахунок бюджетних коштів», відповідно до наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства фінансів України, Міністерства економіки України від 28.08.2009 р. № 3042/1030/936 «Про затвердження Порядку та умов надання платних послуг закладами фізичної культури і спорту, що утримуються за рахунок бюджетних коштів», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Керівникам комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл:
- затвердити та подати на погодження управлінню розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради перелік платних послуг, що можуть надаватися закладами;
- здійснити розрахунок розміру плати за кожний вид платної послуги, що можуть надаватися закладами;
2. Надати можливість безкоштовно відвідувати групи з видів спорту, що віднесені до переліку платних послуг та надаються комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами пільговим категоріям населення, офіційно зареєстрованим місцем проживання яких є м. Тернопіль та населені пункти, приєднані до Тернопільської міської територіальної громади та які приймуть рішення щодо входження до Тернопільської міської територіальної громади, а саме:
- дітям, батьки яких загинули під час участі в АТО, ООС;
- дітям, батьки яких є учасниками бойових дій на території проведення АТО, ООС;
- дітям, батьки яких беруть участь в АТО, ООС;
- дітям, батьки яких отримали інвалідність під час участі в АТО, ООС;
- дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування;
- дітям з багатодітних сімей.
4. Дозволити керівникам комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл встановлювати загальну кількість отримувачів послуг та кількість пільгових місць у групах з видів спорту, що віднесені до переліку платних послуг та надаються комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами з урахуванням можливостей відповідної матеріально-технічної бази та наявності кваліфікованих кадрів.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.