Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири на ім’я малолітньої дитини

При розгляді заяв та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…., …, який зареєстрований за адресою: м.Тернопіль, вул…., встановлено, що … бажає здійснити дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…. на ім’я малолітньої дитини …, 27.04.2015р.н.
Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…. належить на праві приватної власності … на підставі договору дарування, посвідченого 26.07.2016р. приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Козар В.І.
Керуючись ч.ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», захищаючи майнові інтереси дитини …., виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Надати …, …. дозвіл на укладання договору дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…., кВ… на ім’я малолітньої дитини …, 27.04.2015р.н.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.