Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договору визначення часток квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

При розгляді заяв та відповідних документів …, який зареєстрований за адресою: м…, вул….(гурт.), …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…, встановлено, що …, …бажають укласти договір про визначення часток у праві спільної сумісної власності подружжя на квартиру за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв….
Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… належить на праві приватної власності … на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого 05.01.2001р. приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Маркуліною Л.О. Малолітня дитина …, 22.11.2006р.н., має право користування житловим приміщенням.
Керуючись ч.ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», захищаючи майнові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Надати …, …. дозвіл на укладання договору про визначення часток у праві спільної сумісної власності подружжя на квартиру за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…., де малолітня дитина …, 22.11.2006р.н., має право користування житловим приміщенням.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.