Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про усунення порушень у сфері благоустрою

Враховуючи звернення управління муніципальної інспекції, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», Земельним кодексом України, Правилами благоустрою м. Тернополя виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Постійно діючій робочій групі в 20-денний термін з дня прийняття даного рішення організувати та провести роботи з демонтажу обмежувачів для парковочних місць, встановлених мешканцями будинку №53 на проспекті Злуки, будинку №16 на вулиці Лесі Українки та будинку №22 на вулиці Танцорова.
2. Постійно діючій робочій групі повідомити власників, які встановлені, про можливість самостійного демонтажу об’єктів вказаних в п. 1 даного рішення в 10-денний термін з дня прийняття рішення.
3. Комунальним підприємствам електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», ТМ ШРБП «Міськшляхрембуд», КП «Тернопільводоканал» та КП «Тернопільелектротранс», ТОВ КК «КомЕнерго Тернопіль», ПП «Східний масив», ПП «Сонячне», ПП «Наш дім», ГТОВ «Мрія» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу об’єктів вказаних в
п. 1 даного рішення.
4. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:
4.1. Вжити всіх належних заходів з приведення місць, на яких розташовувалися об’єкти вказані в п. 1 даного рішення, до належного стану;
4.2. Забезпечити фінансування проведення робіт з демонтажу.
5. Постійно діючій робочій групі у разі потреби надавати пропозиції по залученню інших спеціалізованих організацій та підприємств з метою демонтажу об’єктів вказаних в п.1 даного рішення.
6. При виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.
7. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.
8. Визначити, що повернення демонтованих засобів здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.
9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради.