Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договору застави (іпотеки) квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

При розгляді заяв та відповідних документів …, …, які зареєстровані за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…, встановлено, що заявники бажають оформити заставу (іпотеку) квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв...
Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…належить на праві приватної власності … на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого 05.09.2019р. приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Костецьким Ю.Г. Малолітня дитина …, 27.03.2015р.н., має право користування житловим приміщенням.
Керуючись ч.ч.3,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, захищаючи майнові та житлові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради вирішив:
1. Надати …, … дозвіл на оформлення застави (іпотеки) квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…, де малолітня дитина …., 27.03.2015р.н., має право користування житловим приміщенням.
2. Зобов’язати …, … щорічно інформувати службу у справах дітей управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей про погашення кредиту.
3. Рекомендувати адміністрації філії-Тернопільського обласного управління АТ «Ощадбанк» інформувати службу у справах дітей управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей про виконання договору застави (іпотеки) зі сторони …, … та про вчинення будь-яких правочинів чи дій щодо житла за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв...
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.