Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження Протоколу

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 р. № 515 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. «Порядок та умови надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа», рішення виконавчого комітету від 22.07.2020 р. № 545 «Про утворення місцевої комісії для формування пропозицій щодо розподілу у 2020 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Протокол засідання місцевої комісії для формування пропозицій щодо розподілу у 2020 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 22.07.2020 р. №1, згідно з додатком (додається).
2. Управлінню сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей подати в Тернопільську обласну державну адміністрацію до 26.07.2020 року дане рішення та Протокол засідання місцевої комісії для формування пропозицій щодо розподілу у 2020 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 22.07.2020 р.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.