Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про утворення місцевої комісії для формування пропозицій щодо розподілу у 2020 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Додаток 1 викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 23.12.2020 №167

Відповідно до п. 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Порядку та умови надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 р № 515 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Утворити місцеву комісію для формування пропозицій щодо розподілу у 2020 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, згідно з додатком 1 (додається).
2. Затвердити Положення про місцеву комісію для формування пропозицій щодо розподілу у 2020 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, згідно з додатком 2 (додається).
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

Додатки