Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про демонтаж самовільно влаштованих понтонів

Враховуючи звернення комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» та інформацію управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради, керуючись Водним кодексом України, Земельним Кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону навколишнього середовища», «Про природно-заповідний фонд України», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Постійно діючій робочій групі в 30-ти денний термін з дня прийняття даного рішення організувати та провести роботи з демонтажу двох понтонів, які самовільно влаштовані на причалі поблизу відпочинкової зони «Циганка».
2. Постійно діючій робочій групі повідомити власників, у разі встановлення, про можливість самостійного демонтажу об’єктів вказаних у п.1 даного рішення в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.
3. Комунальним підприємствам електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільбудінвестзамовник», «Тернопільелектротранс», ТМШ РБП «Міськшляхрембуд» та «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя», приватним підприємствам «Східний масив», «КомЕнерго-Тернопіль», «Фаворит» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу об’єктів вказаних в п.1 даного рішення.
4. У разі потреби, постійно діючій робочій групі надавати пропозиції по залученні додаткових ресурсів з метою здійснення фактичного демонтажу.
5. Управлінню культури і мистецтв та КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя»:
5.1. Вжити всіх належних заходів з приведення місць, на яких розташовувалися об’єкти вказані в п. 1 даного рішення, до належного стану;
5.2. Забезпечити фінансування проведення робіт з демонтажу.
6. Комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» та управлінню муніципальної інспекції Тернопільської міської ради проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованих об’єктів оформити відповідними актами.
7. При виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області та Управління патрульної поліції в Тернопільській області Департаменту патрульної поліції.
8. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.
9. Видатки, пов’язані з демонтажем зазначених двох понтонів або інших конструкцій, відшкодовуються їхніми власниками.
10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського, Л.О.Бицюру та управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради.